SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Klíny ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Klíny. Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále se v areálu nachází trojice vleků. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete hamburger a smažený sýr. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 70% - to je náš verdikt. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Čtěte také: Klíny - lyžaři si přijdou na své

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C