SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Telnice - příjemně překvapil

Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Telnice je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Návštěvníci areálu oceňují především 6 lanovek. a děti či začínající lyžaři ocení lano. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. V areálu sídlí horská služba. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte uzená cigára či gulášek. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Duchcov určitě stojí za těch Zámek Duchcov, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Personál je poměrně vstřícný. 73% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C