SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Javorový vrch - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Javorový vrch je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován o víkendu denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte kulajdu či česnečku.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. V okolí se nachází Muzeum Třineckých železáren, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 67%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C