SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Paseky nad Jizerou - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Paseky nad Jizerou. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 6 vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte horkou čokoládu nebo kulajdu.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 75%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Areál Paseky nad Jizerou ostudu neudělal

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C