SKI AREÁL OPÁLENÁ
v provozu
Zobrazit na:

Ski areál Snowpark Čihalka – Olešnice - pro rodiny s dětmi téměř ideá

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Ski areál Snowpark Čihalka – Olešnice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Broumov a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází jeden vlek. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. U sjezdovky jsme postrádali stánek rychlého občerstvení. ten zde velmi chybí.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Muzeum stavebnice Merkur, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 72%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 27.2.
Skoro jasno
3°C
1°C
Pátek
28.2.2020
Sněhové přeháňky
0°C
-2°C
Sobota
29.2.2020
Zataženo
4°C
3°C
Neděle
1.3.2020
Zataženo
5°C
2°C