SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Karlov se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Karlov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je čtveřice sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete 6 vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně, někdy více. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte bramboračku nebo zelňačku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Areál by potřeboval několik větších investic. 66% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Zimní středisko Karlov Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C