SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především dvojici sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete 6 vleků. Svah je upravován denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte řízečky či zelňačku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál hodnotíme spíše kladně. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 74%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Ski areál Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C