SKI AREÁL OPÁLENÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Javorový vrch - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Javorový vrch je pro vás to pravé.

Telnice - příjemně překvapil

Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Telnice je pro vás to pravé.

Zdobnice - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Přijeďte navštívit areál Zdobnice a užijte si zimní radovánky naplno!

Uhřice - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Uhřice.

Monínec - ideální pro snowboardisty

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Monínec a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Kužvart se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Kužvart je pro vás to pravé.

Kde se lépe lyžuje?

Zima se blíží. Kam ale v zimě vyrazit? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Informace o aktuálním stavu lyžařských středisek

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Lyžařská sezóna už je za dveřmi.

Zimní středisko Černá hora - Dolní Dvůr

Chcete se naučit na prkně? Zimní areál Černá hora - Dolní Dvůr je pro vás to pravé.

Lužná - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Lužná a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Klíny ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Klíny.

Do ski areálu Ramzová se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ramzová.

Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky.

Zimní středisko Čenkovice

Chtěli byste se naučit lyžovat? Navšivte s rodinou středisko Čenkovice.

Dědkov - žádná sláva

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Dědkov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Alpalouka - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Alpalouka je pro vás to pravé.

Areál Soláň - Karolínka ostudu neudělal

Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Soláň - Karolínka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Rusava - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Rusava a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Karlov se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Karlov a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Snowpark Čihalka – Olešnice - pro rodiny s dětmi téměř ideá

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Snowpark Čihalka – Olešnice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Nebojte se zimy

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Horní Bečva - Solisko - příjemně překvapil

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Horní Bečva - Solisko a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Paseky nad Jizerou - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Paseky nad Jizerou.

Ski Lužná - velké zlepšení

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Vyzkoušejte Lužná!

Příprava před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat?

Vydejte se do Českého Krumlova, má skutečně co nabídnout.

K největším lákadlům patří bezesporu v naší zemi město Český Krumlov. Každoročně sem zavítají desetitisíce turistů jak tuzemských, tak i zahraničních. Město samotné Vám může nabídnout nádherné historické centrum s renesančními fasádami domů, obtáčené řekou Vltavou, a pochopitelně si nikdo nenechá ujít návštěvu krumlovského zámku a jeho nádherné rozsáhlé zahrady. Město je také cílem mnoha vodáckých putování, vodáci jej mohou obdivovat z vodní hladiny a svůj pobyt si zde zpestřit i několika sjízdnými jezy. Kromě zajímavého pohledu na město z vodní hladiny jsou zde pozoruhodné i okolní přírodní scenérie z vyhlídkových míst. Kdo do Českého Krumlova zavítá vlakem, ten má určitou výhodu. Nádraží je totiž vysoko nad městem a odtud je krásný výhled na zámek a na část historického centra.

Cykloturistika v okolí Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem mnoho lidí z celé republiky a především je lákají zdejší cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Touto cestou si Vám dovolíme nabídnout některé cyklotrasy, které určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.7.

°C
°C
Sobota
2.7.2022

°C
°C
Neděle
3.7.2022

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C